تهران - تهرانپارس ، کوچه جعفری (180 شرقی) ، ساختمان 140 ، طبقه اول

مشاوره-بورسیه-تحصیلی

تحصیل در رشته داروسازی به زبان انگلیسی در ایتالیا به دلیل اعتبار بسیار بالای دانشگاه های ایتالیا در این زمینه و همچنین شهریه بسیار مقرون به صرفه تحصیل در ایتالیا طرفداران زیادی دارد. دوره داروسازی در ایتالیا معمولا یک دوره پیوسته ۵ ساله میباشد که در پایان آن متقاضی به عنوان داروساز میتواند مشغول به فعالیت کند و مدرک این دوره معادل فوق لیسانس در ایران میباشد. هدف اصلی رشته ی دارو سازی در ایتالیا این است که متخصصان جوان را با داشتن دانش تئوری و عملی تربیت کند تا دارو شناس خبره و کارشناس در محصولات دارویی در بخش صنعتی شوند.  ورود به رشته داروسازی در ایتالیا از طریق آزمون ورودی است که در خود دانشگاه ها برگزار میشود. این آزمون مانند آزمون ورودی دوره های پزشکی در ایتالیا در کشورهای دیگر برگزار نمیشود.

در هر یکی از دانشگاه های ایتالیا ظرفیت مشخصی برای شرکت کنندگان در این دوره دیده شده است. به طور مثال در دانشگاه تورورگاتا رم، حداکثر 80 ظرفیت به  علاوه ی 30 ظرفیت برای شهروندان غیر اروپایی حفظ شده است که ۲ ظرفیت برای چینی ها حفظ می شود که وابسته به پروژه ی مارکو پولو است. شروع دوره داروسازی در ایتالیا به زبان انگلیسی از اواسط ماه اکتبر میباشد. شرایط ثبت نام در سایر دانشگاه های ایتالیا را از مشاورین ویزا موندیال پرسش نمائید. 

سایر مطالب مرتبط:

موسسه اعزام دانشجو به فرانسه

شرایط بورسیه تحصیلی آلمان

موسسه اعزام دانشجو به ترکیه

شرایط کار دانشجویی در آلمان

 

 

 

 

 

درباره ما

مؤسسه اعزام دانشجو سانا گستر غرب با تجربه فراوان در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای برای اعزام دانشجو به خارج از کشور به ویژه کشورهای اروپایی و آسیایی فعالیت می کند.

تماس با ما

آدرس : تهران - تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، کوچه جعفری (180 شرقی) ، ساختمان 140 ، طبقه اول
تلفن: 77727058 (021)
فکس : 77885174 (021)